Створення антикризового штабу "Наш Лисичанськ"

Лисичанськ знаходиться в зоні проведення АТО, і зараз в місті дуже напружена економічна, соціальна і гуманітарна ситуація. Зараз як ніколи необхідна комунікація та об'єднання зусиль волонтерських ініціатив та громадських організацій для посилення ролі громадянського суспільства у прийнятті рішень на місцевому рівні, допомоги населенню. Потрібна взаємодія з органами державної влади для вирішення проблем переселенців, осіб, які постраждали в ході АТО та учасників АТО. Ми пропонуємо для досягнення цих цілей створити антикризовий штаб «Наш Лисичанськ».

Громадська організація та благодійний фонд «Сприяння розвитку Лисичанська» з моменту організації спрямовують свої зусилля на об'єднання громадських активістів Лисичанська для організації спільних заходів, здійснення контролю за органами місцевого самоврядування, допомоги нужденним.

На сьогоднішній день ми надаємо юридичну підтримку мешканцям зруйнованого будинку №17 у Лисичанську кв. Жовтневої революції (понад 100 сімей), також надаємо консультації внутрішньо переміщених осіб (ВПО).  ГО здійснює волонтерську допомогу учасникам АТО. Займається патріотичним вихованням молоді. Шукаємо контакти і пропонуємо співпрацю іншим ГО з актуальних питань, які стосуються громади Лисичанська.

 

Очікуванні результати:

Короткострокові результати реалізації проектую.

Зняття соціальної напруги серед ВПО
Налагоджена взаємодія між ГО, активістами та волонтерами
Напрацьований алгоритм роботи штабу

Довгострокові результати реалізації проекту

Буде створена база для реалізації інших проектів.
Влада, дивлячись на плідну роботу штабу, на порозі місцевих виборів вимушена буде активніше працювати з ГО, волонтерами, а також з ВПО та постраждалими в ході АТО

Поделиться в соцсетях: