Владельцы трехкомнатных квартир будут платить налог на недвижимость

На пятую сессию Лисичанского горсовета вынесено решение, которым уменьшается площадь квартир и домов, не облагаемая налогом на недвижимость. После принятия данного решения владельцы квартир более 60 кв.м и домов более 120 кв.м будут платить налог на "лишнюю" площадь.

Это предусмотрено изменениями в Налоговый кодекс Украины. Ставка остается неизменной - 0,5% от минимальной заработной платы за квадратный метр.

Про внесення змін до рішення міської ради від 03.07.2015 №83/1345

У зв’язку з набуттям чинності Закону України від 24.12.2015 №909-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законодавчих актів України щодо забезпечення збалансованості бюджетних надходжень у 2016 році», керуючись п. 24 ч. 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Лисичанська міська рада

ВИРІШИЛА:

Пункт 3 рішення Лисичанської міської ради від 03.07.2015 №83/1345 «Про встановлення ставок податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки» викласти в наступній редакції:

«База оподаткування об’єкта/об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток, що перебувають у власності фізичної особи - платника податку, зменшується:

а) для квартири/квартир незалежно від їх кількості - на 60 кв. метрів;

б) для житлового будинку/будинків незалежно від їх кількості - на 120 кв. метрів;

в) для різних типів об’єктів житлової нерухомості, в тому числі їх часток (у разі одночасного перебування у власності платника податку квартири/квартир та житлового будинку/будинків, у тому числі їх часток), - на 180 кв. метрів.

Таке зменшення надається один раз за кожний базовий податковий (звітний) період (рік).»

Рішення підлягає оприлюдненню.
Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Шальнєва А.Л. та на постійну комісію з питань бюджету, фінансів та економічного розвитку.

Поделиться в соцсетях: 
теги: