На Луганщині учасники злочинного угруповання виробляли та збували наркотики

 

Прокуратурою області здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення та збут психотропних речовин в особливо великих розмірах, вчинені організованою групою), ч. 3 ст. 313 КК України (незаконне виготовлення, придбання, зберігання обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин, вчинені організованою групою).

Досудовим розслідуванням встановлено, що уродженець міста Лисичанська, який відбував покарання у вигляді довічного позбавлення волі в установі виконання покарань, за допомогою засобів мобільного зв’язку організував злочинну групу, до якої увійшли мешканці міст Рубіжного та Лисичанська, які на території Луганської області займались систематичним незаконним виготовленням та збутом психотропної речовини – амфетаміну.

Під час обшуків у учасників злочинного угруповання виявлено та вилучено більш ніж 150 грам амфетаміну, що є особливо великим розміром, та інших особливо небезпечний наркотичний засіб – канабіс, загальною вагою 665 грам, а також обладнання, яке відповідно до висновку судової експертизи, призначене для виготовлення психотропної речовини – амфетаміну.

На цей час усім учасникам угрупування повідомлено про підозру та обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Досудове розслідуваня триває.

Прес-служба прокуратури Луганської області

Поделиться в соцсетях: