У Сєвєродонецьку надають безоплатну юридичну допомогу вимушено переміщеним особа

Благодійний фонд "Карітас України" починав надання безоплатної юридичної допомоги вимушено переміщеним особам.
Мета: Надання якісної юридичної та адвокатської допомоги, зокрема з оформлення документів, консультування щодо всіх сфер діяльності.

Наші фахівці допомагають у вирішенні таких питань:
- Цивільне право: питання, пов'язані з банками; нерухомістю (продаж, оренда, дарування); отриманням спадщини; встановленням фактів, що мають юридичне значення (народження, смерті, належності документів та інше); виконанням цивільно-правових договорів, відновленням документів; землею (оренда, приватизація, купівля-продаж);встановленням опіки та піклування, визнанням особи недієздатною або обмежено дієздатною, наданням дозволу на виїзд неповнолітньої дитини за кордон України та в зону проведення антитерористичної операції без згоди та без супроводу батьків, отриманням соціальної допомоги, пенсій, визнанням угод недійсними та інше.
- Сімейне право: питання, пов’язані з розлученням, поділом спільного сумісного майна подружжя, позбавленням батьківських прав, стягненням аліментів на утримання дітей, підготовкою звернень до компетентних органів з метою встановлення опіки, піклування, усиновленням дитини та інше.
- Адміністративне право: питання, пов’язані з оскарженням (скасуванням) незаконних дій (бездіяльності) і рішеньорганів державної влади й окремих посадових осіб та інше.
- Кримінальне право: юридичний аналіз документів правоохоронних органів, суду; складання процесуальних документів, консультації адвоката.
- Трудове право: питання, пов’язані з незаконним звільненням, невиплатою заробітної плати, незаконними рішеннями роботодавців та інше.
- Господарське право: питання, пов’язані з реєстрацією та перереєстрацією юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців; питання, пов’язані з укладенням, виконанням та розірванням господарських договорів; стягненням заборгованості та інше.
- Податкове право: правовий аналіз документів, дій та рішень податкових органів; оскарження незаконних рішень податкових органів.
- Складення документів юридичного характеру: підготовка судових процесуальних документів; складання інших юридичних документів (скарг, заяв, звернень, листів, запитів тощо).
- Надання консультацій та складення документів для звернення до Європейського суду з прав людини.

Наші контакти: м.Сєвєродонецьк, вул.Маяковського, 5 Б
тел.: 050 309 75 27
e-mail: caritasurist@i.ua
группа VK: юридическая помощь переселенцам (https://vk.com/public119770911)
сайт: http://careerfornewlife.com

Поделиться в соцсетях: