Миронович: За останніми даними в Комінтерновому немає бойовиків

У населеному пункті Комінтернове Донецької області, зайнятому на певний період незаконними збройними формуваннями, на даний момент бойовики вже відсутні.

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" повідомив речник прес-центру штабу антитерористичної операції (АТО) Антон Миронович.

"За останніми даними в Комінтерновому взагалі немає бойовиків. Вчора вони ховалися від представників ОБСЄ, в тому числі навіть переодягалися в цивільний одяг і намагалися бути схожими на місцевих жителів.

Було багато чуток, що Комінтернове - це стратегічний плацдарм, бойовики могли завдати якийсь потужний бойовий удар по Маріуполю, я можу запевнити, що те, що вони там зайняли його на певний період, навіть якщо вони знову туди зайдуть, ніякої небезпеки для жителів Маріуполя це не несе. На тому напрямі дуже силье угруповання наших військ, яке контролює ситуацію повністю, працює розвідка, тому причин для занепокоєння немає", - сказав Миронович.

Нагадаємо, що 22 грудня бойовики зайняли Комінтернове, що знаходитсья в "сірій" зоні. В розпорядженні у них було до 5 танків, понад 5 БТР і інше озброєння.

"112 Україна"

Поделиться в соцсетях: