Отчеты

«Використання інформації з відкритих реєстрів в журналістської та громадської діяльності для боротьби з корупцією»

В Україні проводяться ряд реформ, в рамках яких відкривається доступ до державних реєстрів, інформації про використання публічних коштів, декларацій. Їх метою є запобігання корупції, забезпечення відкритості та прозорості правовідносин в суспільстві, а також встановлення громадського контролю за чиновниками. Однак, не всі громадяни знають, які існують відкриті реєстри в Україні, як їх знайти і які відомості з них можна отримати. Також форма запиту і інтерфейси цих ресурсів не уніфіковані, що ускладнює роботу з ними, в тому числі і журналістам. А це, часом, є єдиним джерелом отримання потрібної інформації для підготовки якісного, об'єктивного контенту.

Близько 150 дітей з міста Лисичанська отримали подарунки

Близько 150 дітей з міста Лисичанська, з багатодітних сімей, переселенців, важкохворих, отримали подарунки від благодійного проекту«Миколай про тебе не забуде» (https://www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude/), який у Тернополі організовує Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ (з 2005 р.). 

День Соборности

ГО "Сприяння розвитку Лисичанька" организовало факельное шествие в Лисичанске в День Соборности Украины.

Итоги конкурса статей о формировании и использовании средств местного бюджета

павел федык лисичанск Подведены итоги регионального конкурса статей о формировании и использовании средств местного бюджета. 

Фестиваль в Лисичанске. Карта Украины

9 июля 2016 года ГО "Сприяння розвитку Лисичанська" выступила соорганизатором фестиваля "З ккраїни в Україну" и установления рекорда Украины по отпечаткам рук на карте Украины.

Общественная счетная палата для региона

В кризисном медиа-центре "Северский Донец" прошел тренинг для общественных активистов по мониторингу использования средств местного бюджета.

В Северодонецке прошел семинар для журналистов о местных бюджетах

30 июня Северодонецке в помещении регионального отделения Национального союза журналистов состоялся семинар для СМИ «Как интересно рассказать о местном бюджете: разобраться в цифрах,выбрать темы, сделать запросы на информацию».

Акция для детей ВПЛ

13 березня, Громадська організація "Сприяння розвитку Лисичанська" та заклад "Бульон-кафе" в день "Прощеної неділі" здійснює благодійні заходи щодо частування млинцями та іншими смаколиками дітей переселенців та дітей з малозабезпеченних сімей.

Спасибо громаде Лисичанска в сборе средств для школы-интерната г. Счастье

Антикризисный штаб "Наш Лисичанск" провел благотворительную рождественскую ярмарку по сбору средств для воспитанников школы-интерната г. Счастье.  

Страницы