Отчеты

«Використання інформації з відкритих реєстрів в журналістської та громадської діяльності для боротьби з корупцією»

В Україні проводяться ряд реформ, в рамках яких відкривається доступ до державних реєстрів, інформації про використання публічних коштів, декларацій. Їх метою є запобігання корупції, забезпечення відкритості та прозорості правовідносин в суспільстві, а також встановлення громадського контролю за чиновниками. Однак, не всі громадяни знають, які існують відкриті реєстри в Україні, як їх знайти і які відомості з них можна отримати. Також форма запиту і інтерфейси цих ресурсів не уніфіковані, що ускладнює роботу з ними, в тому числі і журналістам. А це, часом, є єдиним джерелом отримання потрібної інформації для підготовки якісного, об'єктивного контенту.

Близько 150 дітей з міста Лисичанська отримали подарунки

Близько 150 дітей з міста Лисичанська, з багатодітних сімей, переселенців, важкохворих, отримали подарунки від благодійного проекту«Миколай про тебе не забуде» (https://www.facebook.com/MykolajProTebeNeZabude/), який у Тернополі організовує Комісія у справах молоді Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ (з 2005 р.). 

День Соборности

ГО "Сприяння розвитку Лисичанька" организовало факельное шествие в Лисичанске в День Соборности Украины.

Итоги конкурса статей о формировании и использовании средств местного бюджета

павел федык лисичанск Подведены итоги регионального конкурса статей о формировании и использовании средств местного бюджета. 

Общественная счетная палата для региона

В кризисном медиа-центре "Северский Донец" прошел тренинг для общественных активистов по мониторингу использования средств местного бюджета.

В Северодонецке прошел семинар для журналистов о местных бюджетах

30 июня Северодонецке в помещении регионального отделения Национального союза журналистов состоялся семинар для СМИ «Как интересно рассказать о местном бюджете: разобраться в цифрах,выбрать темы, сделать запросы на информацию».

Акция для детей ВПЛ

13 березня, Громадська організація "Сприяння розвитку Лисичанська" та заклад "Бульон-кафе" в день "Прощеної неділі" здійснює благодійні заходи щодо частування млинцями та іншими смаколиками дітей переселенців та дітей з малозабезпеченних сімей.

Спасибо громаде Лисичанска в сборе средств для школы-интерната г. Счастье

Антикризисный штаб "Наш Лисичанск" провел благотворительную рождественскую ярмарку по сбору средств для воспитанников школы-интерната г. Счастье.  

Звіт про роботу Антикризового штабу "Наш Лисичанськ" за грудень 2015 р.

Громадська організація «Сприяння розвитку Лисичанська», звітує про роботу Антикризового штабу за грудень 2015 р., який був відкритий завдяки допомоги міжнародного фонду «Відродження».

Страницы

Подписка на RSS - Отчеты